imageVyrábíme a dodáváme také deky a přehozy, které šijeme na zakázku dle přání, stačí dodat přesné zadání jako je velikost, barevný odstín, či vzor (dekor) a materiál. Barvu, dekor a materiál si lze vybrat z našich vzorníků. Ve všem však rádi poradíme. Máme bohaté zkušenosti. Dobrou radu můžete využít především u výběru vhodného materiálu, aby šel dobře a snadno čistit a především, aby co nejdéle vydržel běžné každodenní používání.


Výše si můžete prohlédnout něco málo z příkladů našich realizovaných zakázek. Bližší informace dostanete na tel.: 235 310 276, mobilu: 604 257 511 nebo přes email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.

 

1992 - 2020 © Ivana Varhulíková  |  Bytový textil Praha  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?

Vážení zákazníci,

v souvislosti s nařízením vlády platným od 16.3.2020 ohledně celostátní karantény díky Koronavirové nákaze jsme upravili náš provoz následovně:

Dílna: Po-Pá: 08:00 - 18:00 hod.
Prodejna: do odvolání uzavřena

Šijeme ochranné roušky ze 100% bavlny, jak pro podniky (firmy) ve velkém množství, tak pro jednotlivce (rodiny). Zakázky realizujeme velmi RYCHLE!

S přátelským pozdravem,
Ivana Varhulíková